skip to Main Content
run

مشاوره ورزشی

امروزه كلاس ورزشی آنلاین در تمام دنیا رواج پیدا كرده است و افراد زیادی با استفاده از روش‌های مختلفی همچون اپلیكیشن‌ها و صفحات مجازی، مشغول ورزش آنلاین در خانه یا در محیط های دیگری هستند.

leaf

آیا رژیم گیاهخواری برای ورزشكاران مناسب است؟!

این نگرانی برای افراد گیاه خوار وجود دارد كه آیا می‌توانند بدون خوردن گوشت ورزش كنند و آیا كمبودی در بدنشان احساس نخواهد شد؟
امروزه رژیم‌های گیاهخواری به دلیل اثرات مفیدشان بر سلامتی انسان بسیار موردتوجه قرارگرفته‌اند. از مهم‌ترین این تأثیرات می‌توان به كاهش چربی و فشارخون و بهبود بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت و سرطان اشاره كرد. اما باید دید رژیم گیاهخواری برای ورزشكاران مخصوصاً بدنسازان، سازگاری دارد یا خیر؟

Vegetarianism and exercise 1
leaf

اثرات مفید گیاهخواری تنها به دلیل حذف گوشت و سایر فرآورده‌های حیوانی نیست، بلكه مصرف میوه‌ها، سبزی‌ها، غلات كامل، حبوبات و مغزها باعث شده‌اند این رژیم از لحاظ انواع آنتی‌اكسیدان‌ها، فیبر، ویتامین‌ها و مواد معدنی غنی باشد.
همچنین كاهش مصرف مواد غذایی فرآوری شده و مصرف بیشتر غذاهای تازه در ایجاد این خواص مفید نقش بسزایی دارند.

leaf

لازم بذكر است بدانیم امروز در سال 2021 با توجه به اقتضای زمان حاضر و رشد روزافزون بشر و همچنین با توجه به شرایطی كه كوید 19 در جهان ایجاد كرده است بیش از پیش با جذابیت ورزش آنلاین و ورزش در خانه مواجه هستیم ، همین طور به صورت توامان با چالش های آن مواجه هستیم كه در جنبه های مختلف می توان این چالش ها را احساس كرد كه یكی از این چالش ها به طور اخذ و ویژه از نو و جدید بودن این پدیده و عدم تجربه ی افراد در این زمینه نشات می گیرد.

sport 1
leaf

مشاوره آنلاین ورزشی

توجه به خلاء و احساس نیازهای یاد شده در بالا ، مجموعه شادزی را بر آن داشت تا به ورزش آنلاین و فواید و سختی های آن پرداخته و در این باره صحبت كند .

تخفیف ویژه برای مخاطبان کاکوتی

با ۱۰٪ تخفیف ویژه ثبت اولین درخواست ورزش

دریافت کد تخفیف