رفتن به محتوای اصلی

مشاوره ورزشی

امروزه کلاس ورزشی آنلاین در تمام دنیا رواج پیدا کرده است و افراد زیادی با استفاده از روش‌های مختلفی همچون اپلیکیشن‌ها و صفحات مجازی، مشغول ورزش آنلاین در خانه یا در محیط های دیگری هستند.

آیا رژیم گیاهخواری برای ورزشکاران مناسب است؟!

این نگرانی برای افراد گیاه خوار وجود دارد که آیا می‌توانند بدون خوردن گوشت ورزش کنند و آیا کمبودی در بدنشان احساس نخواهد شد؟
امروزه رژیم‌های گیاهخواری به دلیل اثرات مفیدشان بر سلامتی انسان بسیار موردتوجه قرارگرفته‌اند. از مهم‌ترین این تأثیرات می‌توان به کاهش چربی و فشارخون و بهبود بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت و سرطان اشاره کرد. اما باید دید رژیم گیاهخواری برای ورزشکاران مخصوصاً بدنسازان، سازگاری دارد یا خیر؟

اثرات مفید گیاهخواری تنها به دلیل حذف گوشت و سایر فرآورده‌های حیوانی نیست، بلکه مصرف میوه‌ها، سبزی‌ها، غلات کامل، حبوبات و مغزها باعث شده‌اند این رژیم از لحاظ انواع آنتی‌اکسیدان‌ها، فیبر، ویتامین‌ها و مواد معدنی غنی باشد.
همچنین کاهش مصرف مواد غذایی فرآوری شده و مصرف بیشتر غذاهای تازه در ایجاد این خواص مفید نقش بسزایی دارند.

لازم بذکر است بدانیم امروز در سال 2021 با توجه به اقتضای زمان حاضر و رشد روزافزون بشر و همچنین با توجه به شرایطی که کوید 19 در جهان ایجاد کرده است بیش از پیش با جذابیت ورزش آنلاین و ورزش در خانه مواجه هستیم ، همین طور به صورت توامان با چالش های آن مواجه هستیم که در جنبه های مختلف می توان این چالش ها را احساس کرد که یکی از این چالش ها به طور اخذ و ویژه از نو و جدید بودن این پدیده و عدم تجربه ی افراد در این زمینه نشات می گیرد.

مشاوره آنلاین ورزشی

توجه به خلاء و احساس نیازهای یاد شده در بالا ، مجموعه شادزی را بر آن داشت تا به ورزش آنلاین و فواید و سختی های آن پرداخته و در این باره صحبت کند .

تخفیف ویژه برای مخاطبان کاکوتی

با ۱۰٪ تخفیف ویژه ثبت اولین درخواست ورزش

دریافت کد تخفیف