رفتن به محتوای اصلی

مشاوره اصلاحی تغذیه‌ای آنلاین و حضوری

شاید شما هم به عنوان یک فرد گیاهخوار دنبال  اصلاح و برطرف کردن نیازهای تغذیه‌ای خود نظیر کمبود آهن، ویتامین ب 12، کلسیم یا…هستید؛
یا شاید هم جزء آن دسته از گیاهخوارانی هستید که با چالش کاهش یا افزایش وزن مواجه هستید؛
شاید هم به تازگی در مسیر گیاهخواری قرار گرفته‌اید و از همان ابتدا دنبال یک بسته تغذیه‌ای مناسب هستید؛
در هر حالت خانواده کاکوتی با همراهی همکاران متخصص خود بسته‌های مشاوره‌ای تغذیه‌ای متناسب با نیاز بدنتان ارایه می‌دهد. بسته‌ اصلاحی و مکمل تغذیه فعلی شما؛ نه کمتر  نه بیشتر.

دستورات غذایی انعطاف پذیر و متنوع

اگر برای تصمیم گیری این موضوع ذهن شما را مشغول کرده است که مشاوره تغذیه و بدنبال آن رژیم گیاهی اصلاحی امکان دارد محدودیت‌هایی برایتان ایجاد کند، بهتر است همین جا دست نگاه دارید. اصول مشاوره‌ای متخصصان ما که همگی رتبه نظام پزشکی دارند، به تعادل رساندن مصرف مواد غذایی روزانه شما از لحاظ ارزش تغذیه‌ای است که یک گیاهخوار باید داشته باشد. فعالیت مشاوران ما ارائه پیشنهادات متنوع و کاملا انعطاف پذیر بر پایه الگوی سفره غذایی شماست. نگران نباشید در این رژیم‌ همه نوع غذا را مصرف خواهید کرد.

رژیم‌های غذایی ساده با هزینه مناسب

هر چه باشد، وقتی اسم رژیم به میان می‌آید ذهن ما ناخودآگاه ممکن است بیشتر به سختی‌های آن توجه کند. اما ویژگی خاص مشاوره تغذیه‌ای و رژیم‌های ارایه شده سادگی و قابل اجرا بودن آن است. دستورات تغذیه‌ای که بر پایه اصول علمی و معتبر بروز در دنیا توسط متخصصان بدون عوارض جانبی پیشنهاد می‌شود. هزینه‌های خدمات تغذیه‌ای مشاوران ما نیز حتما رضایت‌تان را جلب می‌کند. هدف ارایه‌ای با کیفیت متناسب با سبک تغذیه‌ای فعلی و سبک هزینه‌ای زندگی‌ شماست. شاید همراه بعدی ما بعد از خواندن چند خط پایین‌تر و آخرین صحبت‌ها، شما باشید.

مشاوره تغذیه یک گپ و گفت دوستانه است که افراد پیرو سبک گیاهخواری در آن می‌توانند رژیم غذایی خود را متعادل کنند. خدمات متخصصان همراه خانواده کاکوتی، فراهم کردن اطمینان خاطر برای برطرف کردن چالش‌های تغذیه‌ای‌تان است. قرار ما منع مصرف نیست؛ ما طرفدار آزادی هستیم! و جهت‌دهی سبک زندگی گیاهخواری به سمت رفع نیازهایی که در هر حال باید تامین شوند. توجه داشته باشید که متخصصان تغذیه ما:

  • بعد از ارائه رژیم غذایی، پشتیبانی کامل و دایمی مشاوره‌ای را با شما خواهند داشت.
  • بر حسب درخواست شما به شکل حضوری یا آنلاین در خدمت‌تان خواهند بود.
  • و بر اساس شرایط بالینی، فیزیکی، سبک زندگی و شاخص بدنی شما رژیم را ارایه می‌دهند.

برای اطلاع از وضعیت بدنی (کمبود یا اضافه وزن) خود همین الان یک تست ساده بزنید و از وضعیت خود آگاه شوید. هر چند اگر در محدوده نرمال هم باشید، مشاوره تغذیه برای فرد گیاهخوار بهترین انتخاب برای حرکت دائم در یک مسیر سالم است.

سانتی متر
سانتی متر
کیلوگرم
BMI

مشاوره آنلاین تغذیه

کافیست بخواهید؛ همراهی‌تان می‌کنیم
در اولین تماس با متخصصان تغذیه ما 10 درصد تخفیف بگیرید. همیشه پشتیبان‌تان هستیم؛ به عنوان جزیی از خانواده بزرگ کاکوتی.

تخفیف ویژه برای مخاطبان کاکوتی

با ۱۰٪ تخفیف ویژه ثبت اولین درخواست مشاوره

دریافت کد تخفیف