حریم خصوصی در کاکوتی

با مطالعه صفحه حریم خصوصی در کاکوتی، از نحوه جمع‌آوری، استفاده و محافظت از اطلاعات شخصی شما آگاه شوید. کاکوتی به حفظ حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و اطلاعات شما را به طور امن و محرمانه نگه می‌دارد.

كاكوتی با احترام برای حریم شخصی و خصوصی كاربران خود، برای خرید، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امكانات سایت كاكوتی، اطلاعاتی را از كاربران خواهد خواست تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد. همچنین برای پردازش و ارسال پوشاك خریداری شده مشتریان، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است كه ممكن است جهت هماهنگی ارسال و یا تایید آنها، كاكوتی نسبت به اعتبارسنجی آن اقدام كند. به دلیل قانونی بودن تمام فعالیت های كاكوتی مبتنی بر قوانین تجارت الكترونیك جمهوری اسلامی ایران، كاكوتی این حق را برای خود محفوظ می دارد كه در صورت درخواست مراجع قانونی كشور مبنی بر ارائه اطلاعات تولیدكنندگان، واردكنندگان و یا خریداران كالاهای وب سایت، به صورت رسمی و قانونی موارد درخواست شده را به مرجع درخواست كننده ارائه دهد. در این صورت مسئولیت حفظ اطلاعات فوق پس از آن با مرجع قانونی خواهد بود. كاكوتی همچنین خود را موظف می داند در غیر از مورد اشاره شده، در حفظ اطلاعات مشتریان نهایت تلاش خود را مبذول دارد. قطعا مورد توجه خواهد بود كه عضویت كاربران در وب سایت كاكوتی، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الكترونیك و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت كاكوتی است. كاربران با عضویت خود این اجازه را به كاكوتی می دهند كه برای ارسال اخبار و اطلاعات محصولات و همچنین اطلاعات خرید و ارسال مشتری از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامك و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی استفاده شود. قطعا در هر لحظه كاربر سایت می تواند با مراجعه به بخش تنظیمات خصوصی و یا با كلیك بر روی قسمت مشخص شده در ایمیل، ارسال اطلاعات را محدود نماید.
طی فرایند خرید، فاكتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می شود، از این رو وارد كردن اطلاعاتی مانند نام و كدملی برای اشخاص حقیقی یا كد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی كه مشتری در پروفایل خود ثبت می¬ كند، تنها آدرس ایمیل و تلفن¬ های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مكاتبات و پاسخ های شركت از طریق آنها صورت می گیرد.

كاكوتی ممكن است نقد و نظرهای ارسالی كاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش كند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط كاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، كاكوتی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده كند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده كاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، كاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش كنند. كاكوتی هویت شخصی كاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌كند، مگر اینكه با حكم قانونی مجبور باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. كاكوتی مانند اكثر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و كوكی ها استفاده می‌كند، اما پروتكل، سرور و لایه‌های امنیتی كاكوتی و روش‌ های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات كاربران را محافظت و از دسترسی‌ های غیر قانونی جلوگیری می‌كند. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد كنند و كاكوتی تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد كرد. كاكوتی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی كاربران همه توان خود را به كار می‌گیرد و امیدوار است كه تجربه‌ خریدی امن، راحت و خوشایند را به مشتریان خود ارائه نماید.

سبد خرید
preloader